Vysvědčení

29. června 2012 v 11:50 | Eveely |  Deníček
Čau lidi,
asi všichni víte, že dneska se rozdávalo vysvědčední.
Ráno jsem vstala v celkem dobrý náladě. Na sebe jsem si vzala svoje nový šaty (odkaz) a jela do školy (nečekaně :D). Když profesorka přišla do třídy, tak jsme mysleli, že nám rovnou dá vysvědčení. Ale náš "skvělý" pan řiditel hlásil do rozhlasu, že každý rok musí bejt na škole požární cvičení, takže bude dnes. (Mimochodem, za 4 roky co chodím na gympl bylo tohle první :D) Takže jsme se museli shromáždit na zahradě. Na schodech kvůli tomu vznikla dost slušná zácpa. Když jsme se konečně dostali všichni ven, tak nám zástupce ředitele vynadal, proč jsme museli všichni jít jedním vchodem, když jsou tu ještě tři další. (Malý detail - ostatní vchody byly zamčený :D) Taky jsme se dozvěděli, že kdyby doopravdy hořelo tak by minimálně půlka lidí uhořela. Pozitivní informace, že? :D

Potom jsme se konečně mohli vrátit do tříd a začalo rozdávání vysvědčení. Jelikož mám příjmení od S, musela jsem si chvíli počkat. Ale čekání se vyplatilo. Se svým vysvědčením jsem spokojená. Napíšu vám sem svoje známky. U známek, který jsem měla v pololetí jinak napíšu pololetní známu do závorky ;)

Český jazyk - 1 (zlepšila jsem se, v pololetí jsem měla 2)
Anglický jazyk - 1
Německý jazyk - 1 (pololetí 2)
Občanská výchova - 1
Dějepis - 1
Zeměpis - 1
Matematika - 1
Fyzika - 1
Chemie - 2 (zhoršila jsem se, v pololetí 1)
Biologie - 1
IVT - 1
Hudebka - 1
Výtvarka - 1
Tělesná výchova - 1

Takže jak vidíte, měla jsem jenom jednu dvojku a to z chemie. Což podle mě neni na kvartu na gymplu (9. třída) špatný ;) Jelikož jsem byla mezi čtyřma nejlepšíma lidma ze třídy, dostala jsem finanční odměnu od SPG 350 kč. Za což jsem ráda, jelikož si šetřím na nový boty ;)

Jinak jsem ráda, že jsou konečně prázdniny. Dneska odpoledne jdu ke kámošce na oslavu jejích narozenin, už se těšim ;)

A co vy? Jaký jste měli známky? Jste se se svým vysvědčením spokojeni? Jste rádi, že jsou prázdniny?

Mějte se, Eveely
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 L. L. | Web | 30. června 2012 v 22:24 | Reagovat

To je krásné vysvědčení:)) Gratuluju! Myslím, že jsem v devítce měla dvě dvojky, ale už si to fakt nepamatuju :P Botičky si zasloužíš :)

2 lucienne lucienne | Web | 1. července 2012 v 16:22 | Reagovat

Jsem ráda, že jsem našla další Angličanku ;) :D. Já měla mnohem víc dvojek. Ale jen z lenosti, pokud bych trochu mákla, měla bych dvojku jen z tělocviku, protože...jsem prostě střevo :P.

3 Iris Iris | Web | 3. července 2012 v 20:37 | Reagovat

krásný vysvědčení, rodiče museli mít radost, ale hlavně ty, gratuluji

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama