Červenec 2012

Is here a music store?

27. července 2012 v 15:37 | Eveely |  Deníček
Čau lidi,
tak se tady opět objevuju. Tenhle článek bude deníčkový, takže zřejmě dost nezajímavý.
Včera jsme byly se sestrou nakupovat. Koupily jsme si spoustu věcí v Claire´s, protože tam měli super slevy. 5 věcí za 130 kč! Tak jsme si vzaly návleky na nohy (černobílý, pruhovaný) , silonky (černý s hvězdičkama), podkolenky (barevně pruhovaný), čelenku s peřím a náušnice peří. A to všechno za 130 kč, no kdo by toho nevyužil? Plus si sestra koupila kravatu (pruhovanou, červeno - černou) a já "náušnici" co se dává na ucho nahoru...nevim jak bych to popsala, někdy vám sem dám fotku ;)

Dneska byl pro mě (a pro sestru :D) dost náročný den. Jely jsme vyzvednout akustickou kytaru a obal na ní, které jsme si objednaly přes internet. Ráno jsem jim volala, jestli už to mají pro nás připravený. Nějaká ženská mi nejdřív řekla, že se koukne, pak že jí to tam maj a nakonec, když jsem se zeptala, jestli si proto můžu přijet ať počkám, že mi zavolají za chvíli. Po půl hodině mi volal nějakej chlápek, že tam kytaru mají, tak jsme se se sestrou ihned vydaly na autobus.

V obchodě jsem jim to zaplatila a prodavač nám donesl kytaru v kartonový krabici. Se sestrou jsme poděkovaly a vytáhly to před obchod, přičemž sestra kytaru málem rozflákala na schodech :D Ono je to sice lehký (hmotnostně), ale jinak je to strašně velkej krám. Nějak jsme si nedokázaly představit, že takovouhle krabici potáhneme metrem, tak jsme se rozhodly kytaru vybalit. Sedly jsme si s tím na lavičku a začaly se do krabice dobývat.
Když se nám konečně povedlo ji otevřít, přišel za námi potetovaný cizinec s dotazem ,,Is here a music store?". Obě dvě skvěle umíme anglicky, takže jsme na něj chvíli jen zcela nechápavě a nevhodně zíraly a já se pak ještě nevhodněji zeptala ,,What?" On otázku zopakoval a my jsme ukázaly za něj se slovy ,,Here". On nám poděkoval a odešel. Naštěstí :D
My se začaly dál zabývat kytarou, kterou jsme nacpaly do obalu, ve kterým se už dala v pohodě nést v ruce i na zádech. Vyvstal ovšem další problém. Co s kartonem, který nám zbyl? Sestra to vyřešila jednoduchým způsobem. Krabici trojúhelníkového tvaru dala do malého koše tak, že její širší část trčela z koše ven. Vypadalo to jako nepovedené silně moderní umění. Obě jsme měly strašné záchvaty smíchu. Lidé po nás vrhaly podivné pohledy. Proto jsem radši popadla kytaru a zdrhaly jsme pryč.

Takže nějak tak bych ve zkratce popsala svůj dnešní vzrušující den. Jo a všechny tyhle strašné zážitky byly kvůli TÉTO kytaře.

Chápu, že tenhle článek asi nebude nikdo číst, ale nevadí. Ještě bych vám chtěla oznámit, že dneska odjíždím na chatu a budu tam až do středy, takže zde nebudou přibývat žádné články.

To bude asi vše, co jsem vám chtěla říct.
PS.: Ignorujte prosím gramatické chyby ;)
Mějte se lidi, vaše Eveely

So sad / Soused...?!

24. července 2012 v 21:37 | Eveely |  Deníček
Čau lidi,
jak jste si nejspíš něktěří stačili všimnout, několik dní jsem se tu neukázala. Důvod byl zcela prostý. Byla jsem nemocná. Ve čtvrtek ráno jsem se probudila s bolestí v krku, odpoledne mě začala bolet hlava a byla mi zima. Takže jsem zbytek čtvrtka, pátek, sobotu a neděli proležela v posteli. Můj teplotní rekord byl 38,7 a chvílema jsem se cejtila opravdu polomrtvá a přežívala pouze díky zázračnému Paralenu. :D Ale podrobnosti o mém zdravotním stavu asi nikdo číst nepotřebuje :D Nevadí...dneska už je mi celkem fajn, takže se zde možná začnou objevovat články o něco častěji.

Nevím co bych vám tu ještě napsala. Snad jen vysvětlení názvu článku. :D Včera u nás byla babička s dědou. Seděla jsem s nima a se sestrou na zahradě. Babička říkala něco o tom, že je konečně po delší době dobrý počasí. Já jsem to komentovala ironickým ,,So sad" (tak smutný), což se čte Sou sed. Sestra to pochopila jako "soused" a zeptala se ,,Kde?"
Měli jsme z toho záchvaty smíchu ještě hodně dlouho :D

To bude asi všechno "podstatný" co jsem vám chtěla zdělit. Nic zajímavého :D
Možná zítra něco přidám...nebo pozítří...nebo v nejblišší době :D Uvidíme ;)
Mějte se lidi, vaše Eveely

Fotky 0.6, černobílé

18. července 2012 v 12:27 | Eveely |  Fotogalerie
Ahoj lidi,
tak se zase ozývám. Jak už jsem psala v minulém článku, byla jsem na chatě a nafotila spoustu fotek. Něco okolo 400. Já vím, že to není normální, ale nemůžu za to, že jsem fotící maniak :D To mám po tátovi...a po dědovi. No nevadí, to jsem tu řešit nechtěla.
Zkrátka tu pro vás mám 10 fotek. Jsou z polí vedle městečka, kde máme chatu. Všechny jsou černobílé, takže možná působí trochu depresivně. Ale na druhou stranu o něco umělečtěji než obyčejné barevné.
Udělejte si na ně názor sami ;)


Ostatní fotky v celém článku

Studium, věc nejvyššího státního významu - 1. kapitola

16. července 2012 v 10:56 | Eveely |  Tvorba
Čau lidi,
tak už jsem zpět z chaty. Měla jsem se tam celkem fajn. Jako vždy mám spoustu fotek (410 :D) všeho možnýho. Takže můžete v nejblišší době nějaká ta "umělecká díla".

Dneska tu pro vás mám ale něco jinýho. V minulým článku jsem psala, že se sestrou píšeme "mírně" šílenou povídku. Sestry blog: cerna-kocka.blog.cz.
Vyhrožovala jsem, že jí sem dám. A opravdu ji sem dávám. Zásadně vám jí nedoporučuji číst. Je to totální splácanina. Některé věci v povídce nemůžete pochopit, pokud nejste mírně na hlavu a mírně úchylní. Některé věci v povídce nemůžete pochopit vůbec :D Nesmíte to brát ani trochu vážně.

A o čem to zhruba je?
Hlavním hrdinou je šestnáctiletý Amerp Ert (neptejte se jak vzniklo jeho jméno :D). Chodí do Školy Největších Retardů (ŠNR). Bydlí na internátě, v pokoji číslo 22 se svými kamarády Darkem a vílákem Kajlem. Povídka vypráví jejich nevšední zážitky v této nevšední škole.
To by bylo jenom zkráceně, aby jste veděli do čeho jdete. Ale nečtěte to! :D
Zatím není známo kolik to bude mít dílů, uvidí se jaké to (ne)bude mít ohlasy :D
Povídka v celém článku.

Co se tu bude dít + několik fotek

10. července 2012 v 15:27 | Eveely |  Deníček
Čau lidi,
jak jste si možná někteří přečetli, byla jsem několik dní na chatě, takže zde nic nepřibylo. Na chatě jsem se měla fajn, bylo kráný počasí. To je tady sice taky, ale přece jenom na vesnici je to něco trochu jinýho než ve městě. Navíc se tam dá hrát
bedminton, protože tam máme o něco (o hodně :D) větší zahradu než doma. Je to jeden z mála mých oblíbených sportů ;)
Dneska jedu zase zpátky na chatu, takže tady opět žádný články nebudou. Možná leda že bych nějaký přednastavila, ale nic neslibuju. Vracím se zase až v neděli.
Jinak se sestrou (Černá Kočka) jsme začaly psát povídku. Mírně podivnou povídku. Dobře, trochu víc podivnou. Ok, je to totální splácanina, ve které se vyskytují úchyláci, lidé měnící se v žáby, chlapci s růžovými vlasy, jogurty, co vlastně nejsou jogurty a helkoptérové havárie. A to je zatím první díl. Jsem si jistá, že to nikdo číst nechce, ale možná to sem umístím, když už to bylo tak pracně sesmoleno :D
To bude asi všechno. Doufám, že si taky užíváte prázdniny, jak nejlépe to jde ;)

Aby článek měl alespoň nějakou pointu, hodím vám sem na konec několik fotek z chaty.

Sedmikráska


další fotky v celém článku

Nákupy...

3. července 2012 v 21:46 | Eveely |  Deníček
Ahoj lidi,
tohle bude jen takový kratší deníčkový článek.
Dneska jsem společně se sestrou a kamarádkou byla nakupovat. Jako obvykle jsem plánovala, že nebudu moc utrácet a jako obvykle to nevyšlo :D Když ony byly všude úžasný slevy. Nejdřív jsem v Orsay narazila na béžový šaty za 200 kč (!!!), který by se daly možná použít i do tanečních, kam jdu příští rok. Nakonec jsem si je nekoupila, protože se mi tak úplně nelíbily a navíc na mě vypadaly mírně divně.
Ale koupila jsem si náhrdelník a náramky z Clarie's, obojí dost zlěvněný. Dohromady mě to vyšlo asi na 180 kč. Jsou takový špinavě zlatý. Někdy vám sem hodím fotku.
Dál jsem si koupila úžasnou košili v Takku. Za 75 kč! Zlevněná z 499 na 149 a z toho ještě na polovinu. No kdo by to nekoupil? Je bílo-hnědá, kostičkovaná. Bohůžel je teda velikosti XL, což trochu přesahuje mojí velikost M, ale nevypadá to na mě tak úplně blbě :D
Nakonec jsem si koupila lososově růžovej pásek v C&A, zlevněnej ze 125 na 98 kč. Ano, pochopili jste dobře, že já kupuju výhradně zlevněný věci. Nač nakupovat draze, když to jde levně, že jo? :D
To je asi ohledně nákupů vše.

V pátek jsem byla na super oslově kámoščinejch narozenin. A v sobotu na Době Ledový 4. Řeknu vám teda, je to už dost velká splácanina, ale musím uznat, že stále vtipná. Takže doporučuju ;)

Jinak zejtra (ve středu) odjíždím na chatu a budu tam až do neděle, takže tady nečekejte žádný články. Ani na komentáře odpovídat nebudu. ALe vzhledem k tomu, že na chatě není moc co dělat, nafotím nejspíš spoustu fotek všeho, co se objeví v mým okolí. A taky možná vymyslim (případně začnu psát) nějakou povídku. Ale nic neslibuju ;)

No nic, mějete se tu lidi ;)
Vaše Eveely

Nový vzhled blogu

2. července 2012 v 19:14 | Eveely |  Ostatní
Ahoj lidi,
jak jste si možná někteří stačili všimnout, je zde jiný design. Minulý už tu byl dost dlouhou dobu a navíc jsem chtěla nějaký "letnější".
Řekla bych že tenhle trochu působí letním dojmem, hlavně díky fotkám. Na fotce vleo můžete vidět náš břečťan na zahradě a na fotce vpravo ruku mé sestry, která drží můj vlastnoručně vytvořený koktejl. Vypadal celkem pěkně, s chutí to už bylo horší :D
V každém případě se mi design celkem líbí. Akorát mě štve mizerná kvalita, se kterou bohůžel nemůžu nic dělat.
A ještě je trochu nevýhoda, že design nemá záhlaví, takže musíte kliknout na ten domeček vlevo dole. Ale což.
Jinak na designu jsem všechno dělala sama, až na texturu dřeva v pozadí a fonty ;)

Co na design říkáte vy? Líbí se vám víc než předchozí?

Starý design
(klikni na obrázek pro plnou velikost)

Nový design

Mějte se lidi.
Vaše Eveely

Kreslím 0.1, Adam Lambert

1. července 2012 v 15:20 | Eveely |  Tvorba
Ahoj lidi,
to máme dnes ale krásný počas, že? (Já bych to spíš nazývala nesnesitelné vedro, každý tomu říká jinak, že :D)
Jelikož mám v rubrice tvorba zoufale málo článků, rozodla jsem se tam něco přidat. A protože už jsem dlouho nic nekreslila, popadla jsem tužku a papír a dala se do toho. Pokusila jsem se zpodobnit Adama Lamberta. V poslední době jsem si ho nějak oblíbila. Mám ráda jeho hudbu i jeho samotného, protože se nebojí ukázat kdo doopravdy je.
Ale to už jsem se dostala zase někam jinam. No zkrátka jsem nakreslila půlku jeho obličeje, protože jsem byla líná dodělávat tu druhou a navíc jsem měla silné obavy, že by vypadala úplně jinak než ta první :D
Nekreslím zdaleka nijak ukázkově a na obrázku vidím spoustu chyb, ale což. Sestra i mamka říkaly, že by ho poznaly.
Jinak obrázek bych zvládla možná a líp, nijak zvlášť jsem si záležet nedávala, ale jistá snaha tu byla ;)
No, posuďte radši sami ;)

(kresleno podle TÉTO fotky)


Jak se Vám obrázek líbí? Co by jste mi poradili zlepšit?
Myslíte, že si je Adam podobný?

Mějte se lidi. A pište upřímné názory ;)
Vaše Eveely