Is here a music store?

27. července 2012 v 15:37 | Eveely |  Deníček
Čau lidi,
tak se tady opět objevuju. Tenhle článek bude deníčkový, takže zřejmě dost nezajímavý.
Včera jsme byly se sestrou nakupovat. Koupily jsme si spoustu věcí v Claire´s, protože tam měli super slevy. 5 věcí za 130 kč! Tak jsme si vzaly návleky na nohy (černobílý, pruhovaný) , silonky (černý s hvězdičkama), podkolenky (barevně pruhovaný), čelenku s peřím a náušnice peří. A to všechno za 130 kč, no kdo by toho nevyužil? Plus si sestra koupila kravatu (pruhovanou, červeno - černou) a já "náušnici" co se dává na ucho nahoru...nevim jak bych to popsala, někdy vám sem dám fotku ;)

Dneska byl pro mě (a pro sestru :D) dost náročný den. Jely jsme vyzvednout akustickou kytaru a obal na ní, které jsme si objednaly přes internet. Ráno jsem jim volala, jestli už to mají pro nás připravený. Nějaká ženská mi nejdřív řekla, že se koukne, pak že jí to tam maj a nakonec, když jsem se zeptala, jestli si proto můžu přijet ať počkám, že mi zavolají za chvíli. Po půl hodině mi volal nějakej chlápek, že tam kytaru mají, tak jsme se se sestrou ihned vydaly na autobus.

V obchodě jsem jim to zaplatila a prodavač nám donesl kytaru v kartonový krabici. Se sestrou jsme poděkovaly a vytáhly to před obchod, přičemž sestra kytaru málem rozflákala na schodech :D Ono je to sice lehký (hmotnostně), ale jinak je to strašně velkej krám. Nějak jsme si nedokázaly představit, že takovouhle krabici potáhneme metrem, tak jsme se rozhodly kytaru vybalit. Sedly jsme si s tím na lavičku a začaly se do krabice dobývat.
Když se nám konečně povedlo ji otevřít, přišel za námi potetovaný cizinec s dotazem ,,Is here a music store?". Obě dvě skvěle umíme anglicky, takže jsme na něj chvíli jen zcela nechápavě a nevhodně zíraly a já se pak ještě nevhodněji zeptala ,,What?" On otázku zopakoval a my jsme ukázaly za něj se slovy ,,Here". On nám poděkoval a odešel. Naštěstí :D
My se začaly dál zabývat kytarou, kterou jsme nacpaly do obalu, ve kterým se už dala v pohodě nést v ruce i na zádech. Vyvstal ovšem další problém. Co s kartonem, který nám zbyl? Sestra to vyřešila jednoduchým způsobem. Krabici trojúhelníkového tvaru dala do malého koše tak, že její širší část trčela z koše ven. Vypadalo to jako nepovedené silně moderní umění. Obě jsme měly strašné záchvaty smíchu. Lidé po nás vrhaly podivné pohledy. Proto jsem radši popadla kytaru a zdrhaly jsme pryč.

Takže nějak tak bych ve zkratce popsala svůj dnešní vzrušující den. Jo a všechny tyhle strašné zážitky byly kvůli TÉTO kytaře.

Chápu, že tenhle článek asi nebude nikdo číst, ale nevadí. Ještě bych vám chtěla oznámit, že dneska odjíždím na chatu a budu tam až do středy, takže zde nebudou přibývat žádné články.

To bude asi vše, co jsem vám chtěla říct.
PS.: Ignorujte prosím gramatické chyby ;)
Mějte se lidi, vaše Eveely
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa


Komentáře

1 L. L. | Web | 28. července 2012 v 22:06 | Reagovat

:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama