Prosinec 2012

Fotky z Vánoc

28. prosince 2012 v 18:49 | Eveely |  Fotogalerie
Ahoj lidi,
tak jak jste si užili Vánoce? A jak si užíváte Vánoční svátky? Já za sebe musím říct, že skvěle. Doufám, že vy také ;) V tomhle článku sem dám několik fotek ze Štědrého dne a fotky dárků, které jsem dostala (a se kterými jsem opravdu spokojená ;) Vím, že Vánoce nejsou jenom o dárcích, ale v tomhle článku jsem se rozhodla jim věnovat ;)
Původně jsem měla ten článek delší, jenže se mi celý smazal, což mě dost silně nas..štvalo, takže tohle je jen takový krátký úvod k fotkám.

Štědrovečerní večeře
Další fotky v celém článku

Veselé Vánoce

24. prosince 2012 v 15:55 | Eveely |  Ostatní
Tímto článkem bych Vám všem chtěla popřát krásné Vánoce. Hlavně aby jste je strávili se svými nejbližšími. Lidmi, které milujete a na kterých vám záleží. A samozřejmě aby jste pod stromečkem našli to, co jste si přáli. ;) A do nového roku samozřejmě hodně štěstí a hlavě zdraví ;)
Mějte se krásně, Vaše Eveely

Maluji - Chaos

2. prosince 2012 v 17:46 | Eveely |  Tvorba
Ahoj všichni,
tak se tu opět po delší době ukazuju. Na blog v poslední době opravdu nemám čas, ve škole jsou samý písemky, v hudebce koncerty, plus ještě taneční... Proto to s blogem bude asi i nadéle pokračovat nějak jako do teď. Članky nepravidelně, vždy po delší době.
Teď si uvědomuju, že by to tu už možná chtělo nový design. Vánoce za dveřmi a já mám v záhlaví fotky z léta. Jsem rebel :D No, pokusím se s tím něco udělat, ale nic neslibuju ;)
Dneska tu pro vás mám můj už starší výtvor. Je to malba vodovkama. Byl to jakýsi nácvik na malbu co jsem ve škole tvořila temperama. Musím říct, že ta ve škole se mi povedla o dost víc, ale zatím vám jí bohůžel nemůžu vyfotit, protože je vyvěšená ve třídě. :D
No zkrátka tohle je jen taková patlanice. Téma bylo "chaos" a mě nenapadlo nic lešího než toto. Uměleckou hodnotu to nemá žádnou, ale když už to mám vyfocený, rozhodla jsem se to sem dát. :D

Tak to je vše.
Budu se snažit sem něco přidat. Nejspíš budu fotit nějaký vánoční fotky, například svíčky, větvičky, perníčky a tak podobně, takže by se to tu taky mohlo někdy objevit :D

Mějte se lidi,
Vaše Eveely